Jude Law shndërrohet në një seks-simbol! 0 47

Në moshën 43 vjeçare, djaloshi me sharm british ka ditur të pushtojë zemrën e mijëra femrave në të gjithë botën.

Jude Law, është shndërruar në një seks-simbol i vërtetë i tapeteve të kuqe dhe nuk pushon së pushtuari zemra. Sigurisht që kjo vjen edhe falë aventurave të tij jashtëmartesore. Në fakt nëse emri i Jude Law është nga më të njohurit në planetin pople, është më shumë prej aventurave të tij dashurore se sa për rolet në kinema.

Kujtohuni kur ai ishte ende çift me Sienna Miller i fillim të viteve 2000, ai pushtohet nga sharmi i babysisterit të tyre dhe e pranon këtë publikisht në vitin 2005.

Pas një ndarje të shkurtër, ai arrit të ripushtojë bjonden simpatike dhe martohet sërish me të, para se të ndahet dy vite më vonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *