Street looks në FWH në New York 0

Dëshironi të dini si vishen modelët në jetën e tyre të përditshme apo kur shkojnë për në punë? Çfarë kombinimesh bëjnë dhe kërkoni të vidhni prej stilit të tyre?

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshjet më të bukurra të kapura live në rrugët e New York para se të zhvillohet mbrëmja e sfilatave për meshkuj vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *