Suita e ëndrrave! Ja kush është më e mira në botë 0 46

Suita më e mirë në botë për momentin është kjo që shihni në foto.

Është në zemër të Milanos në “Excelsior Hotel Gallia”.

Quhet “Katara Suite”.

Ka çdo gjë që mund të ëndërrojë një njeri.

Vaskë me hidromasazh, dy tarraca, dhoma përrallore gjumi dhe gjithçka tjetër.

Por çmimi i saj është pak i kripur.

Ajo kushton 20 mijë euro për një natë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *