Djali i Pamela Anderson, fytyra e bukur e Saint Laurent

Çfarë del kur bashkohet një ikonë e Baywatch me një roker të ‘Mötley Crüe’? Përgjigja është Dylan Jagger Lee, djali i Pamela Anderson dhe Tommy Lee, i cili i bashkohet fëmijëve të të famshmëve që synojnë të kenë famën e tyre personale, përtej asaj të prindërve.

Djali bukurosh i Anderson është fytyra e re e markës Saint Laurent. Drejtuesi krijues i Saint Laurent, Hedi Slimane realizoi një set fotosh me 18- vjeçarin në plazhin e Malibu për show-n e markës së famshme me bazë në Los Angeles, në Palladium më 10 shkurt, ku do të përfshihet koleksioni për meshkuj dhe femra.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *