Dolce & Gabbana Alta Moda pranverë-verë 2016 Milano! 0 301

Ishte një moment emocionesh, lotësh dhe brohoritjesh të denja për operan më madhështore të Milanos, La Scala, ndërsa zëri i Maria Callas pushtoi gjithë sallën, audienca ishte ulur për të parë shfaqjen Dolce & Gabbana moda e lartë.Kjo shfaqje me kriijimet e jashtëzakonshme të Alta Moda – këllëfë të zinj që mbështjellin trupin, pallto të dekoruara rëndë dhe fustane me dantellë që shfaqnin pjesërisht lëkurën – ishte një moment i mrekullueshem.

Në galerinë tonë do të gjeni sfulatën Dolce & Gabbana Alta Moda pranverë-verë 2016

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *