Udhëtim në zemër të Tucson Gem Show 2016 0 47

Perëndime dielli flakëruese në mes të shkretëtirës së Arizonës, diamante bruto, kristale magjepsëse dhe turkez përvëlues…

Në glaerinë e fotove do të gjeni thesaret e minierologjisë të shfaqura në Tucson Gem Show 2016.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *