Atëherë dhe tani; 9 modele moderne flokësh të marra nga ‘ikonat’ 0 60

Valëzimet e viteve ‘20, kaçurrelat e viteve ‘50 dhe bishti i viteve ‘80 ishin marka identifikuese e femrave të famshme që i kanë mbajtur.

Dhe duke qenë se bukuria ashtu si moda jeton një univers ciklik, modelet klasike të flokëve vazhdimisht janë rikthyer nga e shkuara duke u veshur me elemente të botës moderne në të cilën jetojmë. Shfletoni galerinë për të parë modelet moderne më të bukura të flokëve të inspiruara nga dekada më parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *