Stili Charlotte Rampling! 0 54

Iprovizuese, enigmatike, feline dhe fantastike, Charlotte Rampling vazhdon të jetojë krejtësisht e lirë, duke joshur botën e kinemasë, të modës dhe fotos.

Një e mistershme natyrale, gati e papenterueshme, që e ka shndërruar në një ikonë.

Ndërkohë që sapo është nominuar në Oscars 2016 me filmin “45 Years” (45 vjeç), Bordo ofron një rrikthim në kohë me imazhe dhe me një seleksionim të përzgjedhur me një bukuri klishe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *