Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte 0 122

Prezantuesja e njohur e Top Channel Albana Osmani është mjaft e apasionuar pas fitnesit dhe nuk lë rast pa e treguar.

Por ky pasion padyshim që e ka shpërblyer.

Në një foto të publikuar ditën e sotme ajo ka pozuar sportive.

Bien në sy format e saj perfekte, dhe një tatuazh rrëzë kofshës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *