Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte

View Gallery
7 Photos
Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
1

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
Albana

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
2

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
3

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
4

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
5

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte
6

Prezantuesja e njohur e Top Channel Albana Osmani është mjaft e apasionuar pas fitnesit dhe nuk lë rast pa e treguar.

Por ky pasion padyshim që e ka shpërblyer.

Në një foto të publikuar ditën e sotme ajo ka pozuar sportive.

Bien në sy format e saj perfekte, dhe një tatuazh rrëzë kofshës.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.