Moda e viteve ’80 është sërish tendencë për pranverën 0 222

Vitet ‘80 nuk kanë ikur, përkundrazi! Në pasarelat e pranverë-verë 2016 janë parë rripa të mëdhenj me gurë të çmuar, pala e rrudha, copat e ngrira (si ato të Balmain), pantallonat me bel të lartë dhe aksesorë të mëdhenj.

Emrat më të njohur të modës kanë nxjerrë në pah feminilitetin përmes xhaketave të lëkurës dhe veshjeve me shkëlqim; shfleto galerinë dhe frymëzohu.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *