Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte

View Gallery
6 Photos
Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
model

Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
1

Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
2

????????????????????????????????????

Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
3

Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
4

Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte
5

Ajo është një modele e njohur në Europe dhe veçanërisht në Austri ku ka pozuar edhe për revistën “Playboy”.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Kosova Iris Shala.

Por cili është sekreti i formave të saj perfekte?

Natyrisht fitnesi dhe stërvitja e përditshme.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u stërvitur fort për të ruajtur linjat.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.