Modelja shqiptare që pozoi për “Playboy”: Ja sekreti i formave perfekte 0 62

Ajo është një modele e njohur në Europe dhe veçanërisht në Austri ku ka pozuar edhe për revistën “Playboy”.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Kosova Iris Shala.

Por cili është sekreti i formave të saj perfekte?

Natyrisht fitnesi dhe stërvitja e përditshme.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u stërvitur fort për të ruajtur linjat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *