Super Bowl 2016: Takim yjesh! 0 74

Beyoncé, Coldplay, Bruno Mars, la famille Beckham…

Me rastin e edicionit të 50-të të evenimentit sportiv më të pritur në SHBA, yjet ishin mbledhur në fushë, mbrapa skenës apo në shkallët e Levi’s Stadium në Santa Clara, Kaliforni.

Në galerinë tonë do të gjeni këtë spektakël tipik amerikan dhe gjithë VIP-at pjesmarrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *