Bentley Bentayga… për ata që lëvizin mbi flori! 0

Një SUV krejtësisht luksoz, që shitet mbi 200 000 euro dhe që mban simbolin e një marke të jashtëzakonshme, do të shfaqet shumë shpejt në treg.

Ky është Bently, kryesisht i njohur për limuzinat klasike “Mulsanne” dhe modelin coupé “Continental GT”, shumë shpejtë do të inagurojë një model në sektorin e SUV-ëve të quajtur “Bentayga”.

Çdo fjalë tjetër do të ishte e tepërt, në galerinë tonë të fotove do të gjeni gjithçka mbi këtë veturë të ëndërrave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *