‘Bohemian Rapsody”, çantat simetrike të Simone Rainer 0 176

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gjeometri dhe perfeksion, por këtë herë edhe një prekje glamour. Simone Ranier. i cilësuar edhe si dizajneri matematik kthehet të magjepsë me një koleksion të ri çantash të quajtur “Bohemian Rapsody”, në formë rigoroze trekëndëshi që këtë herë është zbukuruar me kristale.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Edhe pse nuk ka punuar më parë me kristalet, stilisti ka mundur t’u japë hijeshi çantave të vogla me formë të veçantë, një objekt mjaft origjinal për t’i dhënë një dritë të re look-ut.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *