“Çfarëdo që të ndodhë, ne do jemi gjithmonë të tre”, Landi publikon mesazhin prekës të Dr.Florit 0

Ka kaluar më shumë se një vit që kantautori Dr.Flori është ndarë nga jeta, por asnjë prej miqve të tij nuk e ka harruar.

Landi Hysa ka publikuar një mesazh prekës të Dr.Florit.

Një status në FB që i dedikohet grupit.

“Landi, Miri, kudo që të jeni dhe çfarëdo që të ndodhë në jetë, ne do të jemi gjithmoë të tre me anë të kësaj kënge”, ka qenë mesazhi i shkruar nga Dr.Flori që Landi ka ripostuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *