Gigi Hadid, tërësisht nudo, për herë të parë në Vogue Francë

Gigi HadidAjo ka shijuar një rritje meteorike të famës duke u bërë një nga modelet më të kërkuara në botë brenda një kohe mjaft të shkurtër. Tashmë Gigi Hadid ka treguar të gjitha asetet e saj prej top modeleje duke pozuar nudo, për herë të parë në kopertinën e Vogue Francë.

Gigi Hadid Vogue

20-vjeçarja tregon fizikun e mrekullueshëm në një nga dy fotot e realizuara nga fotografët Mert Alas dhe Marcus Piggott të cilat do të shfaqen në numrin e marsit të biblës globale të modës.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.