Jozefina Topalli feston karnavalet e Shkodrës me biçikletë 0 66

Ish-kryetarja e Kuvendit dhe aktualisht deputete e PD-së, Jozefina Topalli, ka qenë dje e pranishme në karnavalet e Shkodrës.

Topalli është fotografuar me biçikletën e saj teksa ka takuar shumë fansa me të cilët ka bërë disa foto.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *