Premiera e Zoolander 2 në New York: Një sfilatë e vërtetë mode! 0 58

Të martën më 9 shkurt 2016, Ben Stiller dhe Owen Wilson, krijuan evenimentin për premierën e Zoolander 2 në New York.

Në rolet e tyre prej modelësh të çmendur, ata kanë organizuar një sfilatë të vërtetë mode me Gigi Hadid, Irina Shayk si dhe me Penelope Cruz para projektimit të filmit.

Kendall Jenner, Isabeli Fontana, Anna Wintour… në galerinë tonë të fotove do të gjeni një përmbledhje të kësaj premiere të pazakontë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *