Rudina Magjistari ende ‘me pushime’: Ja çfarë po e mban larg ekranit 0 153

Prezantuesja e mirënjohur Rudina Magjistari prej disa muajsh po i mungon ekranit me emisionin e saj “Takimi i Pasdites”.

Megjithëse Magjistari kishte lajmëruar se do të kthehej brenda shkurtit, rikthimi i saj duhet të presë.

Kjo për arsyen se emisioni do të ketë një ndryshim në skenografi, e cila nuk është përfunduar ende.

Rikthimi i Magjistarit pritet të bëhet brenda muajit mars dhe ndërkohë ajo po shfrytëzon këtë kohë për t’iu dedikuar totalisht Mias, vajzës së saj tremuajshe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *