Shën-Valentin: Meshkuj çfarë të vishni që t’i pëlqeni asaj? 0 90

Kostum, xhinse apo T-shirt? Sepse ju jeni dhurata më e bukur për festën e të dashuruarve, është e rekomandueshme që të kujdeseni për veshjen tuaj. Në shtëpi, në restorant apo në një cocktail shik, ndiqni guidën tonë për t’u përshtatur në çdo situatë.

Për një mbrëmje në shtëpi duke parë TV me patatina dhe birra!

Për një mbrëmje në shtëpi duke parë TV me patatina dhe birraNdërkohë që mërkuri është afër zeros dhe shiu bie litar, ju preferoni të qëndroni që të dy në të ngrohtë në shtëpi. Ju i kani përgatitur partëneres suaj një darkë të këndëshme dhe përgatiteni të shini një fim plot reahti në kolltuk. Okazioni për të krijuar një çerdhe komode që i jep asaj dëshirë të ngjeshet tek ju.

Atëher nuk duhen lënë pas dore edhe veshja. Ju mund të mbani një pulovër Burberry me jakë të rrumbullakët prej kashmiri me ngjyrë të kuqe pasion, pantallona blu marin me lesh dhe kashmir të inspiruar nga sportswearCOS dhe një palë çorape prej leshi polar Doré-Doré.

On fait donc la part belle aux matières douces comme un pull col rond en cachemire rouge passion Burberry, ce pantalon bleu marine en laine et cachemire d’inspiration sportswear COS et une paire de chaussettes en laine polaire Doré-Doré.

Për të mos qenë krejtësisht të pasjellshëm, e lemë celularin në xhep por qëndrojmë në mënyrë diskrete të informuar falë sinjaleve të ndritshme të një ore Louis Pion. Një batanije e mirë prej kashmiri dhe një qiri i parfumosur do të ndezin ambientin.

Për një restorant të vogël të dashuruarish!

Për një restorat të vogël të dashuruarishPër këtë okazion, ju vendosni ta dërgoni në një restorant të vogël me vlera simbolike. Vendi i takimit të parë ose i puthjes së parë, është sikur të jeni në shtëpi, vetëm se kjo kërkon që të bëni më shumë mundim në veshje. Kështu që mund të vishni një xhaketë blu marin me dy kopsa Hardy Amies me një bluzë të kuqe prej pambuku që ka motive regresive Carven sipër një këmishe të bardhë Brioni. E mbyllim veshjen me një palë çizme bezhë Ami, një pallto prej leshi dhe kashmiri camel Paul Smith dhe një Apple Watch të ridizenjuar nga Hermès.

Për një darkë gastronomike apo cocktail shik!

Për një darkë gastronomike apo cocktail shikKeni vendosur të ndërroni pjatat e vogla me të mëdha duke e dërguar në një darkë me kuadër idilike? Atëherë duhet të vishni një kostum me kuadrata tip princi i Uellsit De Fursac, një papijon bordo Lanvin. Rrimë ngrohtë nën butësinë e një palltoje prej kashmiri dhe të këpucëve kafe Berluti. Si përfundim mbani një orë të përjetshme Cartier që mundëson t’i jepni kohë kohës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *