Aksesorë koke për nuse të firmosur Jennifer Behr 0 129

Që prej vitit 2005 dhe fillimit të markës që mban emrin e saj, Jennifer Behr është shndërruar në një referencë në botën e aksesorëve të kokës.

E apasionuar me bizhuterinë, kjo krijuese njujorkeze u bë e njohur me krijimet e saj të luksit, të shfaqura në tapetet e kuq në të gjithë botën por gjithashtu edhe në kokat e nuseve.

Duke publikuar çdo vit një koleksion të ri martese, krijuesja imagjinon këtë sezon rrathë koke floriri të lulëzuar, spilla delikate të zbukuruara me kristale apo kapëse të argjendta në fotmë gjetheje.

Në galerinë tonë do të gjeni koleksionin e ri për martesë të Jennifer Behr.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *