Djali i Will Smith homoseksual? Pozon për Louis Vuitton…me veshje femrash! 0 160

Nuk mjafton lidhja prej disa kohësh me kolegen Sarah Snyder për të mbyllur gojët e liga.

Jaden Smith, djali i aktorit Will Smith është vënë sërish në qendër të thashethemeve.

Ai ka pozuar për Louis Vuitton, por me veshje femrash.

Kaq ka mjaftuar që të rinisin thashethemet se ai është homoseksual.

Por babai i 17-vjeçarit, aktori Will Smith thotë se nuk e ka problem.

“Jaden është i sigurt 100 përqind për atë që është. Nuk i ka aspak problem thashethemet dhe gojët e liga. Si prind jam shqetësuar në disa raste, por kam vendosur t’i lë fëmijët të lirë”, tha Will Smith.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *