Shqiptari Ermal Meta, në garë për titullin e të rinjve në Sanremo 0 35

Këngëtari shqiptar Ermal Meta do të garojë mbrëmjen e sotme në Sanremo për të fituar titullin e të rinjve.

Janë katër këngëtarët që do të garojnë për këtë titull.

Chiara Dello Iacovo me “Introverso, Ermal Meta me “Odio le favole”, Mahmooud me “Dimentica” dhe Francesco Gabbani me “Amen”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *