Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë 0 33

Ai nuk ka qenë asnjëherë i turpshëm për të treguar trupin muskuloz dhe të njëjtën gjë bëri gjatë prezantimit të koleksionit të ri të të brendshme CR7. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo e shndërroi trupin e tij në një kanavacë ku u derdhën bojëra shumëngjyrëshe për të treguar pas kësaj koleksionin e ri. Ai postoi në Instagram një foto ku shfaqet i mbuluar me bojë.

Foto publikohen pasi drejtuesi i ri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar besimin e tij se ylli portugez është lojtari më i mirë në botë. Ai dhe Lionel Messi së fundmi e kanë kaluar shifrën e 1000 golave mes tyre, por Zizu nuk ka dyshim se kush është lojtari më mirë.

“Cristiano Ronaldo është më i miri”, tha ai për Record Mexico

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *