Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë

View Gallery
6 Photos
Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
CR7

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
Christiano Ronaldo, koleksioni i ri

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
Christiano Ronaldo CR7

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
Cristiano Ronaldo, CR7

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e re të të brendshmeve… i lyer me bojë
Cristiano Ronaldo, koleskioni CR7

Ai nuk ka qenë asnjëherë i turpshëm për të treguar trupin muskuloz dhe të njëjtën gjë bëri gjatë prezantimit të koleksionit të ri të të brendshme CR7. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo e shndërroi trupin e tij në një kanavacë ku u derdhën bojëra shumëngjyrëshe për të treguar pas kësaj koleksionin e ri. Ai postoi në Instagram një foto ku shfaqet i mbuluar me bojë.

Foto publikohen pasi drejtuesi i ri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar besimin e tij se ylli portugez është lojtari më i mirë në botë. Ai dhe Lionel Messi së fundmi e kanë kaluar shifrën e 1000 golave mes tyre, por Zizu nuk ka dyshim se kush është lojtari më mirë.

“Cristiano Ronaldo është më i miri”, tha ai për Record Mexico

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.