Kanye West & Adidas prezantojnë koleksionin “Yeezy 3” 0 34

Në mes evenimentit Fashion Week New York, Kanye West prezantoi koleksionin e tij të tretë në bashkëpunim me Adidas-in si dhe albumin e tij të ri “The Life of Pablo”, përpara një audience prej 20 000 personash.

Një prezantim “OVNI” ultra i mediatizuar, duke sjellë më shumë një performancë konceptuale se sa thjesht një sfilatë mode.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *