“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo

View Gallery
8 Photos
“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
bleona

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
1

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
2

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
3

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
4

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
2014 American Music Awards - Arrivals

LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 23: Singer Bleona Qereti attends the 2014 American Music Awards at Nokia Theatre L.A. Live on November 23, 2014 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
Official 2014 American Music Awards After Party

LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 23: Singer Bleona Qereti attends the official 2014 American Music Awards after party at the at Nokia Theatre L.A. Live on November 23, 2014 in Los Angeles, California. (Photo by Angela Weiss/AMA2014/Getty Images for DCP)

“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo
7

Bleona Qereti nuk druhet të tregojë format e saj dhe këtë e ka bërë në shumë evente të rëndësishme.

Vitin e shkuar zhveshja e saj në SHBA hapi shumë debate, por ajo e ka përsëritur këtë gjë edhe në Sanremo.

Ajo ishte e ftuar dje në Festivalin italian të muzikës ku është prezantuar me një veshje të tejdukshme ku i dukej qartë gjoksi.

Mesa duket Bleona është e vendosur të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.