“Uragani” Bleona nuk përmbahet: Nxjerr gjoksin edhe në Sanremo 0 60

Bleona Qereti nuk druhet të tregojë format e saj dhe këtë e ka bërë në shumë evente të rëndësishme.

Vitin e shkuar zhveshja e saj në SHBA hapi shumë debate, por ajo e ka përsëritur këtë gjë edhe në Sanremo.

Ajo ishte e ftuar dje në Festivalin italian të muzikës ku është prezantuar me një veshje të tejdukshme ku i dukej qartë gjoksi.

Mesa duket Bleona është e vendosur të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *