Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016

View Gallery
12 Photos
Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Miss Selfridge

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Asos

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Topshop

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
TWIN-SET Simona Barbieri

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
H&M

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Pinko

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Zara

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Liu Jo

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Marella

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
MAX&Co

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Mango

Fustane të gjatë dhe elegantë për pranverën 2016
Monsoon

Je në kërkim të look-ut perfekt për ceremoninë? Veshjet elegante për pranverë-verë 2016 janë të gjata dhe shumëngjyrëshe. Alternativat janë të shumta; nga fustanet e gjatë me copa të derdhura ose dantella për rastet e veçanta, tek maksi fustanet me stampime, perfekte për përditshmërinë, të përshtatura me një palë sandale të sheshta apo atlete për një efekt të çlirët casual.

Duke folur për ngjyrat, spektri shkon nga pasteli tek ngjyrat e gjalla, deri tek fantazitë gjeometrike apo floreale për një pamje romantike dhe femërore. Shfleto galerinë dhe zbulo fustanin që i përshtatet stilit tënd.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.