“Ku gabum”, Flori Mumajesi sjell këngën e re për Shën Valentin 0 49

Këngëtari Flori Mumajesi ka sjellë këngën e tij të ri pikërish në ditën e të dashuruarve.

“Ku gabum” është titulli i këngës së publikuar në kanalin e tij Youtube.

“Pa video, e lë në imagjinatën tuaj, të atyre që kanë dashur, duan dhe të atyre që nuk do të duan kurrë…”, shkruan Flori.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *