BAFTAS, SAG Awards… bizhutë e tapeteve të kuqë në shkurt 0 71

Nga vathët plot me diamante të BAFTAS Awards tek gjerdanët vitet ’90 të vëna nga Alicia Vikander.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni bizhutë më të bukura të para këtë muaj në Los Angeles, Londres dhe Madrid.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *