Lady Gaga homazh për David Bowie me një tatuazh 0 62

Lady Gaga përgatitet për një homazh në nder të Dukës së Bardhë me rastin e natës së gjatë të Grammy Awards, që do të mbahet më 15 shkurt në Staples Center, Los Angeles.

Pak më tepër se 1 muaj nga ndarja nga jeta e David Bowie Lady Gaga do ta kujtojë me një homazh të pasur me efekte speciale e shoqëruar nga Nile Rodgers, mik i ngushtë me Bowie dhe producent i albumit Let’s Dance”. Me këtë rast këngëtarja kontroverse ka vendosur ta përjetojë kujtimin për yllin e rokut me një tatuazh të portretit të tij në ijën e majtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *