Sfilata Victoria Beckham vjeshtë-dimër 2016-2017 0 48

Victoria Beckham është modelja e vetes. Për koleksionin e saj vjeshtë-dimër 2016-2017, sikurse edhe në të tjerat, secila prej veshjeve të saj duhet të jetë konform stilin dhe të ndjerin mirë që ajo dëshiron.

Prioritet për një shik seksi me linja të theksuara, korse sensuale dhe prerje sa më të drejta për një trup të drejtë dhe që lavdërohet, një përzierje e ideuar që të mos mos jesh asnjëherë i mërzitshëm, si në jetë, si para objektivave të paparacëve.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni sfilatën e Victoria Beckham për veshjet e përditshme vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *