Brune apo bionde? Zbuloni ngjyrën origjinale të yjeve 0

Në shumicën e rasteve lindin brune dhe më pas bëhen bionde. Por ndodh edhe e kundërta. Nga nevoja për të ndryshuar imazhin ose edhe thjesht për të eksperimentuar.

Ja 14 yje të show bizit të cilave është  e vështirë t’u kuptohet ngjyra natyrale e flokëve. Nuk e besoni? Shfletoni galerinë dhe provoni ta gjeni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *