Çmimet BAFTA 2016, 8 të veshurat më bukur 0

Çmimet BAFTA 2016 kanë shpalosur veshjet shumëngjyrëshe të divave të Hollivudit që i shfrytëzojnë këto raste për të konkurruar me njëra-tjetrën.

Në tapeti e kuq janë parë parakalojnë fustane të hijshëm të veshura nga gra mjaft të njohura të showbizit. Nga Kate Winslet dhe Cate Blanchett tek Dakota Johnson dhe Julianne Moore. Ja kush janë 8 të veshurat më bukur në BAFTA.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *