Dy binjaket shqiptare çudisin Zvicrën: Kandidate për Miss Berna

View Gallery
2 Photos
Dy binjaket shqiptare çudisin Zvicrën: Kandidate për Miss Berna
miss

Dy binjaket shqiptare çudisin Zvicrën: Kandidate për Miss Berna
miss 2

Dy motrat binjake Egzona dhe Egzonita Jaha kanë çuditur Zvicrën.

Dy vajzat bukuroshe nga Kosova kandidojnë për kurorën e Miss Bern në Zvicër dhe është një rast i rrallë prezenca e dy binjakeve në një kompeticion të tillë.

Prezenca e bukurosheve shqiptare, të cilat janë shumë të ngjashme me njëra-tjetrën ka zgjuar interesimin edhe të mediave zvicerane si një rast i rrallë që ndodh në këto lloj eventesh.

Finalja e këtij spektakli do të mbahet më 21 Maj Club Du Theatre në Bernë.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.