E kush tha që shoqëria mes tyre nuk vazhdonte!? 0 70

Përvjetori i Top Albania Radios dhe kjo foto e publikuar nga Ledion Licco, shkëputur nga festa e organizuar mbrëmë, dëshmojnë se grupi i dikurshëm është mbledhur prapë! Ledioni, Sara, Arbana, Xhemi, Eno shfaqen në këtë foto gjatë festës për të thënë se gjithçka është ok mes tyre! Urojmë të jetë e vërtetë dhe jo thjesht një foto!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *