Sfilata Tommy Hilfiger vjeshtë-dimër 2016-2017 0 64

Me një atmosferë detare për vjeshtë-dimër 2016-2017, Tommy Hilfiger del në det të hapur duke i dhënë prioritet një inspirimi marinar.

Me tre të dala (në hapjen dhe mbylljen e show-t), vajza që është në faqe të parë të numrit të marsit 2016 të revistës Vogue Paris, Gigi Hadid, ishte stari i sfilatsë së Tommy Hilfiger vjeshtë-dimër 2016-2017.

Në galerinë e fotove do të gjeni gjithë sfilatën Tommy Hilfiger vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *