Veshjet më të bukura të Grammy Awards 2016 0 152

Të hënën më 15 shkurt, Los Angeles priti ceremoninë e 58-të të Grammy Awards që vlerëson artistët më të mirë të vitit.Taylor Swift, Ed Sheeran dhe Kendrick Lamar u kurorëzuan me sukses, ndërkohë që Lady Gaga i bën homazhe drithëruese David Bowie.

Alessandra Ambrosio, Ariana Grande, Bella Hadid… në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshjet më të bukura të tapetit të kuq të Grammy Awards 2016.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *