Pantallonat ‘fantazi’ për pranverën 2016 0 65

Miks fantazish për stinën e bukur: rikthehen pantallonat e gjera shumëngjyrëshe në material mëndafshi të derdhur, pantallonat në stilin cowboys të viteve ‘70 dhe pantallonat e ngushta për t’u kombinuar me bluza njëngjyrëshe. Krahas modelit mjaft të dashur me forma gjeometrike të stilit vintage, do të jenë të shumta dhe frymëzimet në stilin oriental.

Për ato që pëlqejnë stilin klasik, pantallonat me viza do të jenë perfekte për zyrë, të cilët të kombinuara me një takë mesatare, do t’ju tregojnë më të gjatë. Të shumëllojshme janë edhe gjatësitë e pantallonave për këtë pranverë, duke jua bërë të lehtë zgjedhjen në përputhje me natyrën tuaj.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *