Sfilata Oscar de la Renta vjeshtë-dimër 2016-2017 0 96

Si çdo sezon që prej ardhjes së tij në krye të drejtorisë artistike të shtëpisë, Peter Copping e dërgon koleksionin e Oscar de la Renta drejt një inspirimi uptown girl.

Aksesorët star të kësaj sfilate janë këpucët me taka të zbukuruara me diamante dhe kristale, si dhe busti nga modeli klasik te modeli disko.

Ndiqni në galerinë tonë të fotove sfilatën Oscar de la Renta vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *