Ikonat e viteve ‘80 0 106

Flokë të mëdhenj, ngjyra të shndritshme dhe personalitete të spikatura udhëhoqën vitet ’80. Sivjet më shumë se kurrë këto vite janë rikthyer si tendencë në stil, ngjyra e dizajne.

Që nga Madonna, Michelle Pfeiffer, Jane Fonda, ja yjet që na dhanë mësimet më të mira të stilit, modelingut apo konturit të buzëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *