Street looks : Tendenca xhiboks në FWNY 0 48

Shfaqur në podiumet e fundit dhe në të gjitha vajzat e modës, tendenca xhiboks konfirmohet në Fashion Week New York vjeshtë-dimër 2016-2017.

I zi, kaki apo blu marin, prej kamoshi apo i mbushur, xhiboksi vitet ’90 shfaqet në modele të pafundme në rrugët e New York.

Në galerinë tonë do të gjeni disa nga xhiboksat më interesat të Fashion Week New York vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *