Frymëzim; stili i Calvin Klein në vitet ‘90 0 52

Me fustanet e famshme, xhinset me pamje të dyfishtë dhe logot e të brendshme që bien në sy edhe së largu, kemi hedhur një shikim prapa në atë që identifikoi stilin unik të Calvin Klein.

Me protagoniste muzat e preferuara të shtëpisë prestigjioze të modës: Kate Moss, Christy Turlington dhe Gwyneth Paltrow, veç shumë e shumë emrave të tjerë të njohur të modelingut, hidhini një sy imazheve mitike dhe look-ut legjendare që shënjoi vitet ‘90.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *