Gigi Hadid pushton sfilatat e modës! 0 66

Me karrierën e saj të shkëlqyeshme dhe përmasat e saj fantastike, Gigi Hadid pushton podiumet e të gjithë botës.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni pamjet më të bukura të Gigi Hadid të Fashion Week, nga show Jeremy Scott tek sfilata Chanel haute couture./

/G.S/

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *