“Hirushja” e kohëve moderne: Shitësja britanike lidhet me sportistin më të paguar në botë! 0 72

Mund të konsiderohet padyshim si një “Hirushe” e kohëve moderne.

Ramarni Ball, një shitëse 19-vjeçare në Britaninë e Madhe është bërë dashuria e boksierit të famshëm Floyd Mayweather.

38-vjeçari i cili fitoi 200 milionë paund vetëm në vitin që shkoi i ka kërkuar të dalë 19-vjeçares dhe janë lidhur bashkë.

Boksieri miliarder madje e ka ftuar në shtëpinë e tij në SHBA.

Udhëtimi natyrisht është bërë me avionin e tij personal

Një histori përrallash për 19-vjeçaren e cila para takimit me boksierin Maywaether fitonte 6.5 paund në orë, por tanimë mund të jetojë mes luksit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *