Të gjithë të çmendur pas Dua Lipas, Maroon 5 reklamon klipin e ri 0 83

Karriera e Dua Lipës ka marrë një hov të madh dhe nuk mungon përkrahja as nga yjet e muzikës botërore.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e re “Last Dance”.

Klipi është shpërndarë shumë herë, madje edhe një njerëz të njohur.

Grupi i famshëm “Maroon 5” e ka shpërndarë me diçiturën “Video e re nga mikesha jonë Dua Lipa”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *