Është një milionere tashmë, por shikoni ku bën shopping Adele 0 72

Adele vlerësohet të ketë një pasuri prej më shumë se 65 milionë euro, por kjo nuk e pengon të bëjë shopping në dyqane me ulje të mëdha.

Ajo është fotografuar në SHBA teksa po blinte një supermarket ku zakonisht shkojnë njerëzit me të ardhura të pakta.

E famshme, milionere dhe modeste!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *