Dasmë në horizont për Kylie Minoge; i thotë po të dashurit 20 vite më të ri 0 61

Lajmi qarkullonte prej disa javësh, por një lajmërim i publikuar në Daily Telegraph e zyrtarizoi; këngëtarja australiane Kylie Minoge, 47 vjeçe do të martohet me aktorin britanik, Joshua Sasse, 28 vjeç.

Çifti shoqërohen prej më pak se 5 muajsh dhe e kanë bërë menjëherë publike lidhjen e tyre, pa u fshehur aspak nga kameramanët apo fotografët, siç bëjnë zakonisht personazhet e showbizit.

Lajmi ka surprizuar shumë miq dhe fansa të aktores, e cila në shumë intervista kishte deklaruar se fustani i bardhë nuk ishte dhe me shumë mundësi nuk do të ishte asnjëherë në projektet e saja.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *