Aksesorët e flokëve për pranverën 2016

Dëshirë për dritë dhe freski: ky është trendi i përbashkët për aksesorët e flokëve pranverë-verë 2016.

Fjongot, që mund të vendosen si fashë në flokë apo në qafë në stilin Grace Kelly apo rrathët alla Audrey Hepburn, diademat me gurë të çmuar në pasarelat e Dolce&Gabbana apo aksesorët e tjerë zbukurues për t’u dhënë një pamje të re flokëve të prezantuara në pasarelat e Missoni apo Angelo Marani. Shfleto galerinë për të zbuluar si mund të gjallërosh look-un këtë pranverë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *