Kim Kardashian prezanton Saint, një “dhuratë” për babain e ndjerë

Kim Kardashian ka prezantuar për herë të parë për publikun djalin e saj Saint West.

Ajo e ka bërë për një arsye të veçantë.

Kim ka shkruar në Facebook: “Sot është ditëlindja e baba tim, dhe në përkujtim të kësaj dite unë kam vendosur t’i shfaq fotografinë e djalit. Unë e di se ai ka dashur më së shumti në botë të takonte nipërit. Kështu që unë do e ndaj këtë fotografi të Saint me të gjithë ju për hir të tij”, ka shkruar Kim.

Djali i saj dy-muajsh është parë i veshur me një jelek pambuku, krahët e shtrirë pranë kokës së tij, kur ai po flinte si një engjëll.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *