Surpriza e Vesa Lumës lë gojëhapur Big Bastan 0 50

Vesa Luma i ka bërë një surprizë bashkëshortit të saj Big Basta duke e lënë gojëhapur.

Këngëtarja e cila është shtatzënë ka shkruajtur në barkun e saj një frazë që ka prekur shumë reperin Big Basta.

“Vjen në shtëpi dhe gjen këtë surprizë! Karikohet zemra 100% me dashuri dhe shikon botën më të bukur dhe pa asnjë stres. Nuk ka pengesa, por lumturi! E dua familjen time!”, ka shkruar Big Basta në krah të fotos që ka postuar në Instagram.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *